Kampanyalar
Kampanya Şart ve Koşullar:
a- Genel Koşullar :
> Bu Sadakat Kartı Kampanyası Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. Kampanya koşullarında, hediye türlerinde, hediye puan değerleri ile son teslim tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği tarihte herhangi bir neden göstermeksizin askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir.
> Kampanyadan sadece Forum Diyarbakır "Plus Kart" Sahipleri faydalanabilirler.
> Kampanya bireysel katılıma yöneliktir. Bu nedenle ibraz edilen fiş/faturadaki müşteri bilgileri, kampanya başvuru ile hediye teslimi sırasında istenilecek kişisel bilgiler ile tutarlı olmalıdır.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Forum Puan bir ödeme sistemi değildir, ödüllendirme sistemidir. Kazanılan puanlar para yerine geçmez, mağazalarda harcanamaz. Puanlar devredilemez, nakde çevrilemez.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
> Kampanyada yer alan hediyeler stoklarla sınırlıdır. Seçilen hediyelerin hiçbir koşulda değişimi yapılamaz.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. AŞ’nin sorumluluğu hediye edilen ürün ile hizmet/hediye-alışveriş çeklerinin müşteriye teslim edilmesi ile sona erer. Hediye teşhir alanlarında ve/ya kataloglarda ve sosyal medya mecralarında yer alacak ürünlere ilişkin satın alımlar toplu yapıldığından garantisi yoktur. Bilgilendirme platformlarında kullanılan fotoğraflar temsili olup stoklara bağlı olarak renk farklılığı gösterebilir.
> Hediye Kupon ve Alışveriş çekleri hamiline olup, kaybedilmesi halinde sorumluluk kabul edilemez. Hediye Kupon ve Alışveriş çekleri (kupon üzerinde, katalog ve diğer bilgilendirme platformlarında belirtilen geçerlilik tarihi sonrası kullanılamaz)
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. bu kampanyanın yürürlük süresince Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde düzenleyeceği diğer alışveriş kampanyaları ile birleştirilmesi konusundaki hakkını saklı tutar.
> Hediye teslimi sırasında kart hamili ile sitemde kayıtlı kişisel bilgilerin kontrolü amacıyla kimlik ibrazı zorunludur.
> Forum Puan Kampanyasına katılan herkes, kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

b- Katılım ve Puan Kazanım :
> Bu programdan faydalanabilmek için Forum Diyarbakır Plus Card üyesi olmak, alışverişlerin kayıt noktasında bu kart üzerinden işletilmesi zorunludur.
> Puan hesaplamasında 1 TL = 1 Forum Puan esas alınacaktır.
> İlk Kayıt sırasında Forum Plus Üyelerine 50 Hoş geldin puan yüklemesi yapılacaktır.
> Hafta İçi (Pazartesi ile Cuma arası) günlerde yapılan alışverişlerde +%50 Forum Puan kazanılacaktır.
> Sektörel, günlük Maksimum puan kazanımlarının yanı sıra, Kayıt noktasında Aynı gün içinde 3 Farklı Mağazadan fiş/fatura işleme aldıran ziyaretçilerimiz +25 Forum Puan, 5 Farklı Mağazadan fiş/fatura işleme aldıran ziyaretçilerimiz +50 Forum Puan, 10 Farklı Mağazadan fiş/fatura işleme aldıran ziyaretçilerimiz ise +100 Forum Puan kazanacaklardır.
> Forum Diyarbakır AVM de faaliyet gösteren mağazalardan alışveriş tutarından bağımsız olarak aynı gün içinde maksimum kazanılacak puanlar aşağıdaki gibidir.
- Yiyecek ve İçecek mağazalarından yapılacak alışverişlerde maksimum 150 Forum Puan,
- Hipermarket alışverişlerinden maksimum 500 Forum Puan,
- Yapı Market alışverişlerinden maksimum 2500 Forum Puan,
- Kuyum ve Teknoloji mağazalarından yapılacak alışverişlerde maksimum 2500 Forum Puan kazanılabilir.
> Aynı gün içinde Tek fiş/faturada Minimum alışveriş tutarı 15TL olmalıdır. Bu tutarın altındaki fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Alışveriş sektör ve tutarından bağımsız olarak, tek fiş/faturada maksimum 2500 Forum Puan kazanılabilir.
> Üye müşterimiz aynı günde aynı mağazadan alışveriş tutarı ne olursa olsun maksimum 2500 Puan kazanabilir.
> Anlaşmalı mağazalardan yapılan alışverişlerde ve kampanya dahilinde bazı dönemlerde yapılacak farklı uygulamalarda ekstra puan kazanılabilecektir. Bu konuda müşteriler bilgilendirilecektir.
> Puan kazanılan alışverişin iptali/iadesi halinde, iptal/iade edilen alışveriş karşılığı puan, kart hamilinin kalan toplam puanından düşülecektir.
> Sistem Aynı gün içinde aynı mağazadan en fazla 3 fiş/fatura kabul edecektir.
Katılım Koşulları:
> Salı ve Perşembe günleri Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde bulunan mağaza ve kiosklardan aynı gün içinde saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılacak toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 1 Kahve Kuponu hediye edilmektedir.
> Forum Plus kart üyeleri yukarıdaki alışveriş kriterlerini yerine getirmeleri durumunda 2 Kişilik Kahve Kuponu(ları) kazanacaktır.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak bu kampanyaya aynı gün içinde sadece 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Kazanılan kuponlar 31.12.2018 tarihine kadar ve sadece Forum Diyarbakır AVM’deki katılımcı kafeteryalarda ve aşağıdaki ürünleri için geçerlidir. Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi katılımcı kafetarya ve ürünlerinde değişiklik yapabilir.
- MADO: Türk Kahvesi
- SİMİT SARAYI: Türk Kahvesi
- DAVID PEOPLE: Cappuccino – Americano
- GLORIA JEAN’S COFFEES: Filtre Kahve
- GÖNÜL KAHVESİ: Türk Kahvesi
- KAHVE DÜNYASI: Türk Kahvesi
> Kampanya stoklarla sınırlıdır. (Günlük 100 Adet)
> Kampanya bireysel katılıma yönelik ve belirsiz sürelidir.
> Forum Diyarbakır AVM, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan kuponlar nakde çevrilemez.
Katılım Koşulları:
> Her ayın ilk haftası süresince ve Hafta içi (Pazartesi ile Cuma arası) Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde bulunan mağaza ve kiosklardan aynı gün içinde saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılacak toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 1 Sinema Bileti hediye edilmektedir.
> Forum Plus kart üyeleri yukarıdaki alışveriş kriterlerini yerine getirmeleri durumunda 2 Sinema Bileti kazanacaktır.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak bu kampanyaya sadece aynı gün içinde 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir.
> Kazanılan Sinema biletleri 31.12.2018 tarihine kadar ve sadece Forum Diyarbakır Cinemaximum Sinemalarında geçerlidir.
> Kampanya stoklarla sınırlıdır. (Günlük 100 Adet)
> Kampanya bireysel katılıma yönelik ve belirsiz sürelidir.
> Forum Diyarbakır AVM, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan biletler nakde çevrilemez.
Kampanya Şart ve Koşullar:
> Bu kampanya YİRMİSEKİZ EMLAK GELİŞTİRME YAT.İNŞ.VE TİC.A.Ş. adına MPİ’nin 25.04.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.4274 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.
> Kampanya 01.05.2018 saat: 10:00 ile 31.08.2018 saat: 22:00 tarihleri arasında, Diyarbakır İlinde bulunan Diyarbakır Forum AVM içindeki mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp kampanya katılım noktalarına giderek fiş/fatura ibraz edip onaylatan FORUM PLUS CARD (ücretsiz) sahiplerine üzerinde çekilişe katılım no ,kart no, ad, soyad, adres ,telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecek şekilde yürütülecektir.
> Talihliler, 16.09.2018 tarihinde saat:14:00’de Diyarbakır Forum AVM ortak alanı, Fabrika Mah. Elazığ Blv. No:155 Yenişehir, Diyarbakır adresinde çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 3 kişi 79.600,00 TL değerinde 2018 Model Yeni Fiesta 1.1 Trend 5 kapı Manuel, Benzinli otomobil ikramiyesi kazanacaktır.
> İkramiye kazanan talihliler 20.09.2018 tarihli Söz Gazetesinde ilan edilecektir. Kampanya Forum Plus Card sahiplerine yöneliktir. Diyarbakır Forum AVM içerisindeki bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri;
> Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya bireysel katılımcılara yöneliktir.
> Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. Mali değeri olmayan belgeler ve/veya fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
> Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Slip üzerindeki isim bilgisi ile fatura isim bilgisi aynı olacak. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
> Türkiye’ de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.
> Katılımcılar fiş/fatura ibraz etmek suretiyle, bilgisayar çıktılarını kampanya süresi içerisinde alabileceklerdir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.
> İkramiye tesliminde fiş/ fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
> YİRMİSEKİZ EMLAK GELİŞTİRME YAT.İNŞ.VE TİC.A.Ş. ,Hedef Çek. Ve Org. Hiz. LTD. ŞTİ. ve Diyarbakır Forum AVM çalışanları, ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez.
> İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.