Kampanyalar
Alışveriş Merkezimizde 18-25 yaş arası alışveriş yapan tüm ziyaretçilerimize x2 Forum Puan ve tüm hafta boyunca aynı gün içinde toplamda 200TL ve üzeri alışverişe 2 adet sinema biletinin verileceği belirsiz süreli kampanyamızın katılım koşullarını ve master grafik tasarımını aşağıda bilginize sunarız.
Kampanya Şart ve Koşullar:
c- Genel Koşullar :
> Bu Kampanyayı Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. Kampanya koşullarında, hediye türlerinde, hediye puan değerleri ile son teslim tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği tarihte herhangi bir neden göstermeksizin askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir.
> Kampanyadan sadece Forum Diyarbakır "Plus Kart" Sahipleri faydalanabilirler.
> Kampanya bireysel katılıma yöneliktir. Bu nedenle ibraz edilen fiş/faturadaki müşteri bilgileri, kampanya başvuru ile hediye teslimi sırasında istenilecek kişisel bilgiler ile tutarlı olmalıdır. Ticari Alışverişler Kampanya kapsamı dışındadır.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak sinema bileti için; bu kampanyaya sadece aynı gün içinde 1 kez katılım ve kazanım gerçekleşebilir. > Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Forum Puan bir ödeme sistemi değildir, ödüllendirme sistemidir. Kazanılan puanlar para yerine geçmez, mağazalarda harcanamaz. Puanlar devredilemez, nakde çevrilemez.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. AŞ’nin sorumluluğu hediye edilen sinema biletlerinin müşteriye teslim edilmesi ile sona erer.
> Sinema biletleri hamiline olup, kaybedilmesi halinde sorumluluk kabul edilemez. Biletler üzerinde belirtilen geçerlilik tarihi sonrası kullanılamaz.
> Bu kampanya Alışveriş Merkezinde eş zamanlı yürürlükteki, hediyesi sinema bileti olan kampanyalar ile birleştirilemez. Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. bu kampanyanın yürürlük süresince Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde düzenleyeceği diğer alışveriş kampanyaları ile birleştirilmesi konusundaki hakkını saklı tutar.
> Hediye teslimi sırasında katılımcı ve diğer faydalanan, kampanyayı düzenleyen aralarında teslim tutanağı tanzim edecektir.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Bu Kampanyaya katılan herkes, kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
d- Katılım ve Kazanım :
> Bu kampanyadan faydalanabilmek için kayıt yaptıran kişinin kayıt yaptırdığı tarih itibariyle 18 ile 25 yaş aralığında ve Forum Diyarbakır Plus Card üyesi olması, alışverişlerini kayıt noktasında bu kart üzerinden işletilmesi zorunludur.
> Aynı gün içinde Tek fiş/faturada Minimum alışveriş tutarı 15TL olmalıdır. Bu tutarın altındaki fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Puan kazanılan alışverişin iptali/iadesi halinde, iptal/iade edilen alışveriş karşılığı puan, kart hamilinin kalan toplam puanından düşülecektir.
> İade ve iptal işlemleri nedeniyle günlük alışveriş toplamının 200 TL nin altına düşmesi durumunda, Forum Diyarbakır katılımcıdan biletlerin iadesini talep edecektir. Forum Diyarbakır, bu süreçte kullanılabilecek biletlere ilişkin doğacak hakkını talep etme hakkını saklı tutar.
> Sistem Aynı gün içinde aynı mağazadan en fazla 3 fiş/fatura kabul edecektir.
> Fiş / faturalarını sisteme işleten 2 kişiden biri kendi arasında karar vererek fatura ismine bakılmaksızın dilediği kişinin adına kayıt yaptırabilir, faturaları birleştirebilirler.
> Kampanya süresi içinde aynı gün içinde toplamda 200 TL ve üzeri alışverişler için 2 adet sinema bileti hediye edilecektir.
> Alışveriş tutarından bağımsız olarak her bir katılımcı aynı gün içinde sadece bir kez sinema bileti kazanabilecektir.
> Yapılan alışverişlerin aynı gün içinde sisteme işletilmesi zorunludur. Alışveriş Kayıt noktaları AVM Danışma Bankosu ve Forum Shop Mağazasıdır. AVM bu kayıt noktalarını değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar.
> X2 Forum puan uygulaması kampanya yürürlük süresince (minimum alışveriş tutarı üzerindeki fiş/faturalar için) geçerli olacaktır. Ancak katılımcı X2 Forum Puan kazanımının yanında gerekli katılım ve kazanım kriterlerine sahip ise Sinema Bileti kazanabilmek için bu alışverişlerini aynı gün için de işletmek zorundadır. Aynı gün içinde işletilmeyen fiş/faturalardan dolayı doğabilecek (Sinema Bileti) hak kayıplarından AVM Yönetimi sorumlu değildir.
Sıralamayı Görmek İçin Tıklayınız
Geçen Haftanın Kazananlarını Görmek İçin Tıklayınız

Kampanya Şart ve Koşullar:
a- Genel Koşullar :
> Bu Kampanya Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenmiştir.
> Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi Kampanya koşullarında, hediye türlerinde, son teslim tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği tarihte herhangi bir neden göstermeksizin askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir.
> Kampanya bireysel katılıma yöneliktir. Bu nedenle ibraz edilen fiş/faturadaki müşteri bilgileri, kampanya başvuru ile hediye teslimi sırasında istenilecek kişisel bilgiler ile tutarlı olmalıdır. Ticari Alışverişler Kampanya Kapsamı dışındadır.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Bu kampanya, belli süre ve koşullara bağlı en fazla tutarda (ilk 3 sırada) alışverişlerin ödüllendirildiği bir kampanyadır. Kazanılan hediyeler para yerine geçmez, devredilemez ve nakde çevrilemez.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
> Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinin sorumluluğu hediye edilen ürün ile hizmet/hediye-alışveriş kuponunun müşteriye teslim edilmesi ile sona erer.
> Hediye Araç Kiralama Kuponları hamiline olup, kaybedilmesi halinde sorumluluk kabul edilemez. Hediye Kupon ve Alışveriş çekleri (kupon üzerinde ve diğer bilgilendirme platformlarında belirtilen geçerlilik tarihi sonrası kullanılamaz) Son kullanım tarihi: 31.12.2018
> Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi bu kampanyanın yürürlük süresince düzenleyeceği diğer alışveriş kampanyaları ile birleştirilmesi konusundaki hakkını saklı tutar.
> Hediye teslimi sırasında kart hamili ile sitemde kayıtlı kişisel bilgilerin kontrolü amacıyla kimlik/ehliyet ve kazanılan güne ait fiş/faturaların ibrazı zorunludur.
> Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi, kampanya yürürlük süresinde aynı gün içinde yaptığı alışverişlere ait fiş/faturalarını sisteme aynı gün içinde işleterek en fazla tutarda alışveriş yapan ilk 3 sıradaki ziyaretçilerinin bilgilerini danışma masasında veya diğer başvuru noktalarında görünür bir yerde konuşlandıracağı dijital ekranda Adı, Soyadının İlk Harfi, Forum Plus Card numarası, Alışveriş Tutarı şeklinde büyükten küçüğe sıralı ve anlık olarak yayınlayacaktır.
ÖRNEK: (Erdinç B. , 1006 2015 2100 0010 , 8.275,38TL)
> Alışverişin iptali/iadesi halinde, iptal/iade edilen alışveriş karşılığı, kart hamilinin kalan günlük toplam alışveriş tutarından düşülecektir.
> Forum Diyarbakır AVM Yönetimi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Forum Diyarbakır AVM mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
> Misafirlerimiz kişisel bilgisayarı ile IOS ve Android telefonlarından da kurumsal web sitemiz forumdiyarbakiravm.com.tr adresini ziyaret ederek, alışveriş tutarlarını, sıralamadaki yerlerini ve kampanya kurallarını takip edebileceklerdir.
> B ve üzeri sınıf ehliyeti olmayan katılımcılar, Hediyenin muhteviyatı nedeniyle, kampanyaya katılıp kazansalar dahi hediye kazanamazlar.
> Kiralama hakkı kazanılan araçlar için AVM Kayıt noktalarından alınan kazanım kuponları ile Enterprise Forum Diyarbakır Şubesine başvurulması gerekmektedir.
> Bu Kampanyaya katılan herkes, Forum Diyarbakır Araç Kiralama kampanya koşullarının yanı sıra Enterprise Forum Diyarbakır Şubesi tarafından araç kiralama sözleşmesindeki tüm kuralları peşinen kabul etmiş sayılır.
b- Katılım ve Kazanım :
> AVM nin faaliyette olduğu saatler içinde en fazla tutarda alışveriş yapan ve ilk 3 sırada yer alan ziyaretçilerimiz, kayıt sırasında verdikleri iletişim bilgileri üzerinden ertesi gün aranacak ve hediye kuponlarını almak üzere Alışveriş Merkezine davet edilecektir.
> Her günün kazananları ayrıca AVM sosyal medya hesapları üzerinden de günlük bazda ve haftalık olarak o haftayı takip eden her Pazartesi günü yayınlanacaktır.
> İletişim bilgilerinin doğruluğundan katılımcılar sorumlu olacak, eksik veya yanlış bilgi nedeniyle talihliye ulaşılamaması durumunda Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi sorumlu olmayacaktır.
> Katılımcılar, aynı ay içinde olmak üzere diledikleri zaman katıldıkları güne ilişkin sorgulamalarını AVM Danışma masasından ve kişisel bilgisayarı ile IOS ve Android telefonlarından da kurumsal web sitemiz forumdiyarbakiravm.com.tr adresinden de yapacakları sorgulamalarla öğrenebileceklerdir.
> Kazananlar, yeterli koşulları sağlamaları durumunda kuponları ile birlikte, hediyelerini kullanmak ve rezervasyonlarını yapmak üzere Enterprise Forum Diyarbakır Şubesine yönlendirilecektir. Araç Kiralama hediyesini en son kullanma tarihi 31.12.2018 dir. Kullanım hakkı başlangıç tarihi kuponlarda belirtilecek olup, kazanılan günden 16 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanacaktır. Aralık ayı içinde kazanılan hakların kullanım ve bitiş tarihleri bir sonraki yıl Ocak ayına sarkabilir.
> Kazananlar, haklarını Ramazan ve Kurban Bayramı günleri dışında kullanabileceklerdir.
> Araçlar C Segmentinde olup, kullanım gününde yürürlükte olan Enterprise Araç Kiralama bedelleri üzerinden, gün ve araç modeli vb. müşteri tarafından gelebilecek değişiklik taleplerinden doğacak maliyetler Kazanan talihlinin sorumluluğunda olacaktır. Bu konuda Enterprise Forum Diyarbakır Şubesi ile Talihli arasında mutabakat yapmalıdırlar.
> Kazanan ziyaretçiler bu haklarını belirlenen süre içinde ve sadece Forum Diyarbakır Enterprise Şubesinden kullanabileceklerdir.
Kampanya Şart ve Koşullar:
a- Genel Koşullar :
> Bu Sadakat Kartı Kampanyası Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. Kampanya koşullarında, hediye türlerinde, hediye puan değerleri ile son teslim tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği tarihte herhangi bir neden göstermeksizin askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir.
> Kampanyadan sadece Forum Diyarbakır "Plus Kart" Sahipleri faydalanabilirler.
> Kampanya bireysel katılıma yöneliktir. Bu nedenle ibraz edilen fiş/faturadaki müşteri bilgileri, kampanya başvuru ile hediye teslimi sırasında istenilecek kişisel bilgiler ile tutarlı olmalıdır.
> Bu kampanya sadece Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezindeki mağazalardan ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir. Birden fazla şubesi bulunan markalar için Forum Diyarbakır Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Forum Puan bir ödeme sistemi değildir, ödüllendirme sistemidir. Kazanılan puanlar para yerine geçmez, mağazalarda harcanamaz. Puanlar devredilemez, nakde çevrilemez.
> Bankacılık işlemleri, telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, Oto Alım Satım ve Araç Kiralamalarına ilişkin harcamalar, şans ve talih oyun harcamaları, Tekel ürünleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
> Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
> Kampanyada yer alan hediyeler stoklarla sınırlıdır. Seçilen hediyelerin hiçbir koşulda değişimi yapılamaz.
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. AŞ’nin sorumluluğu hediye edilen ürün ile hizmet/hediye-alışveriş çeklerinin müşteriye teslim edilmesi ile sona erer. Hediye teşhir alanlarında ve/ya kataloglarda ve sosyal medya mecralarında yer alacak ürünlere ilişkin satın alımlar toplu yapıldığından garantisi yoktur. Bilgilendirme platformlarında kullanılan fotoğraflar temsili olup stoklara bağlı olarak renk farklılığı gösterebilir.
> Hediye Kupon ve Alışveriş çekleri hamiline olup, kaybedilmesi halinde sorumluluk kabul edilemez. Hediye Kupon ve Alışveriş çekleri (kupon üzerinde, katalog ve diğer bilgilendirme platformlarında belirtilen geçerlilik tarihi sonrası kullanılamaz)
> Yirmisekiz Emlak Geliştirme Yatırım İnş. ve Tic. A.Ş. bu kampanyanın yürürlük süresince Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezinde düzenleyeceği diğer alışveriş kampanyaları ile birleştirilmesi konusundaki hakkını saklı tutar.
> Hediye teslimi sırasında kart hamili ile sitemde kayıtlı kişisel bilgilerin kontrolü amacıyla kimlik ibrazı zorunludur.
> Forum Puan Kampanyasına katılan herkes, kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

b- Katılım ve Puan Kazanım :
> Bu programdan faydalanabilmek için Forum Diyarbakır Plus Card üyesi olmak, alışverişlerin kayıt noktasında bu kart üzerinden işletilmesi zorunludur.
> Puan hesaplamasında 1 TL = 1 Forum Puan esas alınacaktır.
> İlk Kayıt sırasında Forum Plus Üyelerine 50 Hoş geldin puan yüklemesi yapılacaktır.
> Hafta İçi (Pazartesi ile Cuma arası) günlerde yapılan alışverişlerde +%50 Forum Puan kazanılacaktır.
> Sektörel, günlük Maksimum puan kazanımlarının yanı sıra, Kayıt noktasında Aynı gün içinde 3 Farklı Mağazadan fiş/fatura işleme aldıran ziyaretçilerimiz +25 Forum Puan, 5 Farklı Mağazadan fiş/fatura işleme aldıran ziyaretçilerimiz +50 Forum Puan, 10 Farklı Mağazadan fiş/fatura işleme aldıran ziyaretçilerimiz ise +100 Forum Puan kazanacaklardır.
> Forum Diyarbakır AVM de faaliyet gösteren mağazalardan alışveriş tutarından bağımsız olarak aynı gün içinde maksimum kazanılacak puanlar aşağıdaki gibidir.
- Yiyecek ve İçecek mağazalarından yapılacak alışverişlerde maksimum 150 Forum Puan,
- Hipermarket alışverişlerinden maksimum 500 Forum Puan,
- Yapı Market alışverişlerinden maksimum 2500 Forum Puan,
- Kuyum ve Teknoloji mağazalarından yapılacak alışverişlerde maksimum 2500 Forum Puan kazanılabilir.
> Aynı gün içinde Tek fiş/faturada Minimum alışveriş tutarı 15TL olmalıdır. Bu tutarın altındaki fiş/faturalar işleme alınmayacaktır.
> Alışveriş sektör ve tutarından bağımsız olarak, tek fiş/faturada maksimum 2500 Forum Puan kazanılabilir.
> Üye müşterimiz aynı günde aynı mağazadan alışveriş tutarı ne olursa olsun maksimum 2500 Puan kazanabilir.
> Anlaşmalı mağazalardan yapılan alışverişlerde ve kampanya dahilinde bazı dönemlerde yapılacak farklı uygulamalarda ekstra puan kazanılabilecektir. Bu konuda müşteriler bilgilendirilecektir.
> Puan kazanılan alışverişin iptali/iadesi halinde, iptal/iade edilen alışveriş karşılığı puan, kart hamilinin kalan toplam puanından düşülecektir.
> Sistem Aynı gün içinde aynı mağazadan en fazla 3 fiş/fatura kabul edecektir.